• Головна
  • У Житомирі стартував мистецький марафон «Обереги українського постмодерну»
марафон
15:17, 4 березня 2015 р.

У Житомирі стартував мистецький марафон «Обереги українського постмодерну»

марафон

Під час марафону його учасники виготовлятимуть сувеніри та обереги із українською символікою та збір коштів на потреби АТО. Вироби будуть представляти Україну на Європейському просторі та в діаспорі Америки і Канади.

Частину оберегів волонтери передадуть військовослужбовцям у зону АТО. Захід організувала молодіжна громадська організація "АРТ-село", а місцем проведення обрано 25-й гарнізонний будинок офіцерів.

Лариса Вовкогон – директор будинку офіцерів розповіла, що подібні мистецькі заходи у них проходять не вперше:

"Коли постало питання ще зробити такій захід, ми з великим задоволенням організували. Тому що розуміємо: оці, зроблені дитячими руками, маленькі, милі, чарівні, такі по-дитячому наївні і по-дорослому зрозумілі речі, допомагають нашим солдатам на фронті. Вони допомагають їм згадати рідний дім, подумати про сім'ю, про мир та спокій."

Зробити оберег своїми руками прийшли учні шкіл та їх батьки. Для них рганізатори підготували 21 майстер-клас. Говорить дизайнер організації "АРТ-село" Ольга Швець:

"Було розроблено нами, школами, працівниками Центру творчості дітей та молоді багато майстер-класів: фенічки, віночки, квілінг, мотанки янголів, ляльок та пташок. Ще був цікавий майстер-клас – айсфолдінг, коли вирізають шматочки листівок та накладають на певний фон."

У марафон "Обереги українського постмодерну", який триватиме до Пасхи, включилися всі школи міста.

#Житомир #марафон #обереги #військові #АТО #арт-село
Оголошення
live comments feed...