• Головна
  • Житомирські шляховики розповіли скільки солі висипали в ожеледь та як чистили сніг
звіт
10:13, 5 березня 2015 р.

Житомирські шляховики розповіли скільки солі висипали в ожеледь та як чистили сніг

звіт

Механізовані роботи з прибирання снігу, видалення снігового накату, обробки проїзної частини протиожеледними матеріалами на території області виконує на замовлення САД у Житомирській області ДП «Житомирський облавтодор».

Як стверджує начальник Служби автодоріг у Житомирській області Олег Антонюк, - утримання доріг відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих робітників. Про це повідомляє 0412 прес-служба САД у Житомирській області.

«Із яких би надстійкіх і міцних сучасних матеріалів не було б виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодньо-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, воно починає руйнуватися, і втрачає свої колишні споживчі властивості, внаслідок чого знижується загальна ефективність і безпека дороги», - пояснює шляховик області.

«Зважаючи на поблажливу та м’яку зиму, та завдяки чіткому плануванню роботи (розробка схем першочергових обробок та чищення шляхів, порядок організації чергувань), нам вдалося відпрацювати експлуатаційне утримання автошляхів у цей час та уникнути небажаних наслідків стихії», - інформує начальник підрядної організації Петро Удовиченко.

Для очистки автодоріг від снігу та ліквідації слизькості ДП «Житомирський облавтодор» було підготовлено та відремонтовано 397 одиниць дорожньої техніки та навісного обладнання, із них - 114 одиниць піскорозкидачів, 74 навантажувача та 52 автогрейдера. Більше того, задля оперативного реагування на стан проїзду під час несприятливих погодних умов узимку, були укладені угоди для залучення додаткової техніки з інших організацій.

Для ліквідації зимової слизькості по структурних підрозділах ДП «Житомирський облавтодор» було заготовлено 60,3 тис. тонн піску та 6,2 тис. тонн солі, що склало майже всю кількість запланованого.

Шляховими організаціями області за період зимового експлуатаційного періоду, станом на 4 березня, було використано 43 з половиною тис. тонн піщано-сольової суміші.

Окрім основних засобів боротьби зі слизькістю, для захисту доріг від снігових заметів було використано й традиційні та перевірені часом снігозатримуючі щити, яких встановили на 3674 п. м. автошляхів.

Для додаткової пильності учасників руху на автодорогах загального користування було встановлено 1453 комплекти дорожніх знаків, які інформують про небезпечні ділянки автодоріг в період зимової слизькості.

Зимове експлуатаційне утримання триватиме до остаточного потепління .

#Житомир #облавтодор #зима. дороги #утримання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...