• Головна
  • У Головному управлінні Державної фіскальної служби Житомирщини зникли носіїв під грифом «Таємно»
порушення
10:37, 5 березня 2015 р.

У Головному управлінні Державної фіскальної служби Житомирщини зникли носіїв під грифом «Таємно»

порушення

Співробітники Управління СБУ в Житомирській області викрили ряд порушень посадовими особами Головного управління ДФС вимог законодавства у сфері охорони державної таємниці та обігу документів, що містять службову інформацію.

Про це 0412 передає прес-група УСБ України в Житомирській області.

Під час перевірки встановлено, що в одному з підрозділів Головного управління було втрачено матеріальні носії, які містили таємну інформацію, отриману під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та мали гриф секретності «Таємно». Крім того, під час санкціонованих обшуків у службових кабінетах співробітників виявлено і задокументовано інші порушення чинного законодавства у роботі з інформацією з обмеженим доступом.

За фактом втрати матеріальних носіїв з таємною інформацією слідчим підрозділом УСБУ в Житомирській області зареєстровано у ЄРДР кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.329 (втрата документів, що містять державну таємницю) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з невиконанням обов’язків щодо збереження держтаємниці, яка їм була довірена, двом заступникам керівника ГУ ДФС в Житомирській області скасовано допуск до державної таємниці, вони відсторонені від виконання функціональних обов’язків.

На підставі ст.20 Закону України «Про державну таємницю» Головному управлінню Державної фіскальної служби в Житомирській області тимчасово призупинено дію спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

#Житомирщина #головне управління фіскальної служби #зникнення #втрата #матеріальні носії #Таємно #СБУ
Оголошення
live comments feed...