Розпочав роботу Клуб бухгалтерів Житомирщини

З метою проведення просвітницької роботи серед бухгалтерів, суб’єктів підприємницької діяльності – членів Асоціації платників податків Житомирщини шляхом надання їм консультацій щодо проблемних питань, які виникають під час практичного застосування норм Податкового кодексу та бухгалтерського обліку, в рамках плану проведення спільних дій Державної податкової адміністрації у Житомирській області та Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Житомирській області на ІІІ квартал 2011 року передбачено створення і проведення щомісяця засідання «Клубу бухгалтерів».
7 вересня 2011 року відбулось перше засідання «Клубу», створеного при ТВ АППУ в Житомирській області, на тему: «Оподаткування прибутку підприємств. Кардинальні зміни в податковому обліку прибутку».
Кожному часнику зібрання організаторами була приділена максимальна увага. Надана відповідь на всі питання, які виникали в ході спілкування. Заступник голови Ради ТВ АППУ в Житомирській області, директор з аудиту аудиторського центру «Кодекс» Наталія Зубрицька розповіла присутнім про особливості визначення в податковому обліку доходів і витрат, собівартості реалізованих товарів (робіт, послуг), амортизації основних засобів виробничого призначення. В засіданні Клубу взяли участь фахівці податкових органів: начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Житомирі Тетяна Бриксіна, яка довела то присутніх останні зміни в податковому законодавстві, начальник відділу оподаткування юридичних осіб Катерина Сімян детально зупинилась на вимогах щодо складання декларації про прибуток підприємств.
За підсумками засідання вирішено направити до законотворців пропозиції щодо спрощення форми декларації, надання роз’яснень щодо виправлення помилок у раніше поданих деклараціях, зокрема, за І квартал 2011 року.
Відтепер кожної першої середи місяця двері Клубу відкриті для бухгалтерів – членів Асоціації платників податків України. Тему для обговорення на наступне засідання обиратимуть вони.


Розпочав роботу Клуб бухгалтерів Житомирщини, фото-1
Розпочав роботу Клуб бухгалтерів Житомирщини, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі