• Головна
  • Податкова міліція Житомирщини викрила злочинну схему формування податкового кредиту
викриття
12:18, 5 березня 2015 р.

Податкова міліція Житомирщини викрила злочинну схему формування податкового кредиту

викриття

Підрозділами податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст.212 КК України щодо групи осіб, мешканців м. Києва та Київської області, які протягом 2014 року, використовуючи реквізити суб’єктів господарювання, створених виключно з метою прикриття незаконної діяльності, надавали послуги житомирським підприємцям по формуванню податкового кредиту.

У результаті незаконних фінансових оборудок бюджет країни недоотримав більше 3 млн. грн. Про це 0412 проінформували в секторі комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

У ході досудового слідства співробітниками слідчого управління отримано ухвали суду на проведення обшуків за адресами проведення злочинної діяльності. Під час проведення шести обшуків виявлено та вилучено первинні бухгалтерські документи, що стосуються проведених незаконних операцій та розрахункових схем, 19 печаток фіктивних підприємств та 19 підробних факсиміле підпису «службових осіб» даних підприємств.

Усього за два місяці 2015 року підрозділами податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування по 40 кримінальних провадженнях відносно порушників податкового законодавства. Внаслідок цього до державного бюджету додатково направлено більше 3-х млн. грн.

У результаті оперативних заходів з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 1 млн. грн., а також 12 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

#Житомир #податкова #міліція #викриття #відмивання грошей
Оголошення
live comments feed...