• Головна
  • Громадська ініціатива «Комбат» із Житомира продовжує допомагати родинам військовополонених кіборгів
звіт
13:01, 5 березня 2015 р.

Громадська ініціатива «Комбат» із Житомира продовжує допомагати родинам військовополонених кіборгів

звіт

Громадська Ініціатива «Комбат» почала своє існування 15 лютого 2015 року. Адже станом на 15.02.2015, згідно зі списками ВСУ, в полоні перебувають 14 бійців 90-го батальйону 81-ї бригади. Це якраз ті хлопці, які мужньо захищали донецький аеропорт.Рідні полонених кіборгів повідомляють, що з тих пір, як бійці потрапили в полон, їм не нараховується заробітна плата. Принаймні, сім'ї гроші не отримують. Багато хто з них позбавлені засобів до існування.

"Ми не можемо залишити їх сім'ї без підтримки, тому що знаємо, наскільки це важко.
Друзі, давайте пройдемо цей шлях разом!"-
Кажуть друзі кіборгів і почали збирати кошти для підтримки родичів полонених захисників.

Тому громадська ініціатива "Комбат"  познайомилась та допомогла семи родинам військовополонених 90го батальону 81ї бригади.

"Зі всіма спілкуємось особисто. Від імені Комбата 90го батальону 81ї бригади Олега Кузьміних кожній родині, що ми відвідали, було передано по 10 000грн", - розповідають учасники ГІ "Комбат".

Повну інформацію про збір коштів опубліковано в групі в ФБ, а також публікуємо нижче:

"м. КАМЕНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ.
Сім’я Коношенко Руслана з Кам’янця-Подільського – це перша родина, яку ми відвідали. І були вкрай здивовані тим, що ніхто нею за відсутності Руслана Коношенко не опікувався. А у нього чудова дружина Людмила та троє прекрасних діточок, що тісняться в гуртожитку в маленькій кімнаті без належних умов. Зимою в загальній кухні та туалеті вода замерзає. Стеля провисає і ось-ось впаде…Сказати чесно, нас це дуже обурило і ми почали звертатися до влади для вирішення цих питань. І вже за короткий час проблемами сім’ї почали перейматися і місцева влада, і волонтери, і просто небайдужі люди. Але мер міста по-своєму трактував дану ситуацію: за його думкою поміняти вхідні двері означає вирішити всі негаразди Коношенків… Добре те, що родиною почав займатися народний депутат України! Сподіваємось, що до повернення Руслана владою буде забезпечено гідні умови життя родини Коношенко. А поки пересічні громадяни приносять Людмилі іграшки, одяг, листи, передають посилки. Навіть передали для Люди мобільний телефон! Дякуємо!
м. ВІННИЦЯ.
Родина Зулінського Сергія з Вінниці зустрічала нас тепло та привітно. Дружина Сергія Катерина натхненно пише вірші та виховує маленьку донечку Злату. З нетерпінням чекає свого героя, адже кохає його до безтями! Але Катруся не може самостійно відремонтувати своє житло, тому що весь дохід сім’ї наразі 800грн. А їй так хочеться зустріти свого коханого в затишній оселі. Завдяки заклику Громадської Ініціативи «Комбат» небайдужі громадяни почали приносити Катрусі підгузки, дитяче харчування, навіть кошти. Але місцева влада до сьогодення не звернула уваги на проблеми сім’ї Зулінського Сергія. Невже родина героя має бути забутою?! Сподіваємось на швидку реакцію та необхідну допомогу!
с. НИЖНЄ, ДЕРАЖНЯНСЬКИЙ РАЙОН, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ.
Гордість Деражнянського району, що на Хмельниччині, це Михайлюк Олександр. В родині процвітає любов і налагоджена праця. Дружина Сашка Лариса в декреті, виховує двох діточок. Від держави отримує трохи більше тисячі гривень… Але не опускає руки, адже поруч мама Сашка – бойова жінка, що не боїться роботи і на все дивиться з позитивом. Оксана Володимирівна для того, щоб дізнатися про долю сина сама їздила до Донецька. Пройшла п’ять блок-постів. Їй погрожували розстрілами, але все одно не склала рук і продовжувала пошуки сина!.. Завдяки ГІ «Комбат» на проблеми родини звернули увагу місцеві органи самоврядування. Також окремо хотілося б відмітини народного депутата України за допомогу та опіку родиною Михайлюк! Дякуємо!
м. СКВИРА, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ.
На момент планування нашої наступної поїздки відбувся маштабний обмін військовополоненими. За даними СБУ на волю вийшли троє хлопців з 90го батальону 81ї бригади. Серед них Скрипнюк Олександр, до якого ми і відправились. Хлопець справжній герой-кіборг, дружелюбний і сильний. Він своїм позитивом заряджає всіх оточуючих! Наразі Сашко знаходиться в шпиталі, бо отримав контузію, а також осколкове поранення. Спочатку у Олександра не було навіть телефону, щоб спілкуватися з дружиною Оксаною та маленьким сином, але на наш заклик відгукнулись небайдужі і тепер Сашко на зв’язку!
м. БІЛА ЦЕРКВА , КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ.
Шкабура Юрій – герой-кіборг, який теж пройшов шлях полону. Історія з прапорцем-оберегом шокувала напевно всіх. Незважаючи на погрози в полоні відрізати руку за прапорець – все одно його не зняв. Не знімає і зараз! Юрій знаходиться в шпиталі. Має контузію та поранення ніг, пересувається на милицях. Але не здається! Він знає мету свого життя і впевнено до неї іде. Дружина Юрія Наталя підтримує прагнення чоловіка і всяк цьому сприяє! Перший крок ми з Юрієм зробили разом – налагодили телефонний зв'язок з родиною. Небайдужі до долі Юрія на наш заклик передали героєві мобільний телефон. Низький уклін за допомогу!
м. БЕРДИЧІВ, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ.
Далі ми планували відвідати Анатолія Свирид, якого відпустили з полону. Вся Україна знає історію Анатолія і його дружини Оксани. Відважна жінка поїхала до Донецьку, щоб визволити свого коханого і… сама потрапила до полону. Не треба розповідати, який жах вони пережили вдвох…Тепер і Анатолій і Оксана на волі. І вже тут вони все одно залишаються героями. Ми планували передати кошти Оксані, але вона відмовилась від допомоги на користь родини Питель! Олександр Питель – голова родини – загинув 20лютого 2015року, захищаючи ДАп… Вдома залишилась вагітна дружина Юля… Їй народжувати в травні. Юля гідна дружина гідного воїна і її історія сколихнула не одне небайдуже серце. Вона вчитель географії, усміхнена і позитивна дівчина, що не жаліється на життя. Олександр мав позивний Молот, що повністю відповідав йому, адже був Сашко справжнім героєм, займався спортом, ніколи не розкисав і намагався свою дружину також зробити сильною. Найкращим другом Сашка є Скрипнюк Олександр, який підримує родину! Також сім’єю Питель почали опікуватись небайдужі. Дякуємо!
м. КИЇВ.
Брановицький Ігор – герой, який народився і виріс в родині військових. Батько Євген воював в Афганістані, але від отриманих поранень загинув… Ігор достойна заміна батька! Кіборг-герой! Його мама Ніна Костянтинівна чудова жінка. На наші питання – чи є проблеми, які треба допомогти вирішити каже: «Саме головне, щоб син повернувся додому. А зі всім іншим ми впораємось! Ми чекаємо Ігоря!». Чекаємо і ми всі!"

Місія  громадської ініціативи "Комбат" на цьому не закінчується.

"Ще сім родин військовополонених чекають нашої підтримки!" - діляться планами організатори.

Зі всіх куточків України та навіть з інших країн до відвіданих сімей надходять подарунки, посилки, іграшки, одяг, листи підтримки та подяки.

Учасники громадської ініціативи вдячні всім, хто не залишився осторонь!
Окрему подяку Громадська Ініціатива «Комбат» висловлює всій команді компаніі CitySites особисто Євгену Явтушенко, сайту міста Житомира 0412 та Наталії Сємешкєнє; родині Helena Morgan та Paulina Bagińska-Chorna, Olga Gubareva, команді Житомир.info, Ірині Коцюбі, Олегу Бойко, Олександру Дмитруку, виданню «Факти», а також всім, хто постійно підтримує та допомагає!

#Житомир #громадська ініціатива #Комбат #Кузьміних #кіборги #полон #Олег Кузьміних #допомога,
Оголошення
live comments feed...