• Головна
  • Житомирські лісівники цьогоріч збільшать площу відтворення лісу на 25%
10:20, 6 березня 2015 р.

Житомирські лісівники цьогоріч збільшать площу відтворення лісу на 25%

У лісогосподарських підприємствах Житомирщини розпочалося весняне садіння лісу. В цьому році лісівники проведуть відтворення лісу на площі 7080 гектарів - це на 25 % більше попереднього року. 76% усіх площ займе сосна, 17% - дуб, решту ялина, модрина, береза, ясен. Крім основних лісоутворюючих порід з метою озеленення садитимуть липу, горіх, абрикос, каштан, катальпу.

Про це передає прес-служба ЖОУЛМГ.

Найбільше культур створять в Білокоровицькому, Словечанському та Малинському лісгоспах.

В теплицях і розсадниках державних лісогосподарських підприємств вирощено понад 35 мільйонів стандартних сіянців і укорінених живців. Житомирський лісгосп має для садіння майже півмільйона сіянців із закритою кореневою системою. Така технологія вирощування садивного матеріалу хоч і трохи затратніша, проте має ряд переваг.

В Ємільчинському лісгоспі виростили сіянці сосни кримської. В цьому році там створюватимуть з нею плантації новорічних ялин і спостерігатимуть, як кримська гостя почуватиме себе в наших краях. Це деревце, - каже головний лісничий лісгоспу Олександр Мельниченко, - користується особливою популярністю в передноворічних період.

    В Радомишльському лісгоспі основну увагу приділять головним породам: сосні, дубу та березі, - ділиться головний лісничий підприємства Святослав Самоплавський. – Наш лісгосп одним із перших розпочав весняні лісокультурні роботи - цьому сприяють погодні умови. Тож фактично 5-у частину весняного завдання уже виконали.

#Житомирщина #ліс #відтворення #лісівники
Оголошення
live comments feed...