Всі досягнення Житомира на фото

В рамках святкування Дня міста Житомира в міській раді відкрилася фотовиставка «Житомир: новий погляд в історію». Експозиція складає 46 робіт відомих житомирських фотохудожників. Усі фото розповідають про соціальні, політичні та спортивні досягнення Житомира. В міській раді виставка буде розташована впродовж трьох днів , потім фотографії перемістять до міських  культурних центрів.
Окрім соціально-політичних мотивів на фото зафіксовані  спортивні змагання, бальні танці , відновлення історичних традицій тощо. Ця світлина розповідає про запуск нового електропотягу «Житомир/Київ», який за словами міського голови робить нас ближче не лише до  столиці, а  і до Європи.
Володимир Дебой – Житомирський міський голова: «І коли запустили електропоїзд , який сьогодні година 35-37 хвилин іде до Києва, то це зовсім інша якість і все ,сезонний, особливо в період поки йде будівництво траси Київ/Житомир дуже зручний»
На цьому фото новообраний міський голова Володимир Дебой вперше йде на міськвиконком . Під час відкриття виставки  керівник міста був вражений тим , наскільки влучно житомирські фотографи вміють фіксувати історичні моменти.
Володимир Дебой – Житомирський міський голова:  «Вони передають , що я дійсно біжу, хвилююсь, на той перший виконком , хвилююсь , що йде сніг , дуже добре що його в цей момент одразу прибирають і він видно , що вичещений.Я дивлюсь з яким трепетом я підписую присягу»
Сорок шість світлин перебуватимуть у міській раді впродовж трьохденного святкування дня міста , згодом  виставку перенесуть до обласної наукової бібліотеки та міських шкіл.

ЖОДТРК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі