• Головна
  • Середня вартість подарунка до 8 березня не перевищить 100 грн
15:09, 6 березня 2015 р.

Середня вартість подарунка до 8 березня не перевищить 100 грн

Середня вартість подарунка для однієї співробітниці до 8 березня складе не більше 100 грн. Жінкам-колегам традиційно дарують квіти і цукерки. Про це далі — в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Квіти і солодощі традиційно є лідерами серед подарунків до 8 березня. Більш ніж у половині українських офісів співробітницям вручають квіти. Ще в 30% випадків їх доповнює коробка цукерок. У кожній п’ятій компанії жінкам дають можливість самостійно вибрати презент, скориставшись подарунковим сертифікатом. А у кожній десятій вважають, що головне — не подарунок, а увага з боку чоловіків, тому обмежуються листівками і недорогими сувенірами.

Дещо менш популярні серед подарунків засоби по догляду за собою (8%). І ще рідше до жіночого дня дарують гроші (5%).

Незважаючи на інфляцію і зростання цін, середня вартість подарунка до 8 березня не змінилася. Як і рік тому, у більшості компаній на презент для однієї співробітниці планують витратити не більше 100 грн. У кожному четвертому офісі привітання однієї колеги коштуватиме чоловікам приблизно 100-200 грн. А в кожному десятому — 200-300 грн. На подарунки вартістю понад 300 грн можуть розраховувати співробітниці 8% компаній. І найчастіше це компанії, середні за чисельністю, — 50-100 осіб.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в листопаді 2014 року. В опитуванні взяли участь 449 респондентів, 27% чоловіків і 73% жінок.

#Житомир #8 березня #подарунки #офіс
Оголошення
live comments feed...