18:00
24 липня
500 листівок даруватимуть жінкам Житомира діти з особливими потребами. З нагоди Жіночого свята кожна дитина матиме можливість здивувати жінку або дівчину гарною вітальною листівкою.
Метою заходу є подолання дитиною соціального бар'єру та страху у спілкуванні. Допомагатимуть діткам їхні батьки та працівники Фонду.
Акція пройде 9 березня, о 12:00 біля входу в ТРЦ «Глобал».
Подібну ініціативу в Житомирі Фонд проводить вже вдруге. До участі в заході запрошуються всі бажаючі.
Довідково: Фонд "Місія в Україну" в Житомирі з 1998 року допомагає найбільш обездоленим верствам населення – жінкам з небажаною вагітністю, дітям з особливими потребами та їх сім'ям. Для більш детальної інформації щодо Фонду та його проектів.