• Головна
  • Вперше за весь період часткової мобілізації під Житомиром бійці стрибали з парашутом
показові навчання
22:37, 6 березня 2015 р.

Вперше за весь період часткової мобілізації під Житомиром бійці стрибали з парашутом

показові навчання

Сьогодні, 6 березня, на військовому полігоні під Житомиром відбулися показові навчання відмобілізованих «крилатих піхотинців» високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

 Військове командування та представники засобів масової інформації побачили, як готуються бійці, які вже скоро вирушать в зону проведення АТО. Протягом місяця військовослужбовці освоювали навички володіння автомобільною та броньованою технікою, відпрацьовували різноманітні вправи та виконували стрільби з різних зразків озброєння.

Командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, Герой України полковник Михайло Забродський розповів: «У цьому навчальному центрі проходить підготовка особового складу бійців, які незабаром поповнять лави частини високомобільних десантних військ в зоні проведення АТО. Під час навчання особливий акцент робиться на моментах, які недоопрацювали в мирний час. Бійців інструктують ті, хто вже був безпосередньо в зоні АТО. Зараз ми звертаємо увагу на індивідуальну підготовку військовослужбовців, завдяки чому бойове злагодження підрозділу, в який він потрапляє, відбувається швидше. Окрім цього,  курсант оволодіває одночасно декількома військовими спеціальностями, а також ми отримали змогу ділитися досвідом між військовими частинами по всій Україні». Передає прес-служба облдержадміністрації.

 Як розповів Михайло Забродський, вперше за всі хвилі часткової мобілізації сьогодні на полігоні відбувалися стрибки з вертольоту з парашутом. За його словами, це потужний інструмент морально-психологічної підготовки.

 «Дякую представникам обласної та міської влади за співпрацю. Ми постійно відчуваємо турботу про тих, хто залишається в пунктах постійної дислокації та виконує бойові завдання в зоні АТО. Влада не залишає без підтримки поранених та родини загиблих, а також дбає про забезпечення всім необхідним тих, хто зараз проходить навчання», - зазначив Михайло Забродський.

 Командир навчального полку полковник Микола Палас наголосив, що зараз триває модернізація техніки, яку використовують десантники під час виконання бойових завдань, а також у війська постачається нове озброєння. Це, зокрема, БТР-3 та БТР-4. Навчання на полігоні під Житомиром проходять 125 наводчиків-операторів такої техніки. Окрім стрільби з БТРа в різних умовах тут готують як водіїв, так і екіпаж, які будуть готові в будь-яких умовах здійснювати обслуговування машин. 

 Військове керівництво відзначило високий бойовий дух «крилатих піхотинців» та належний рівень їх підготовки        

Фото з показових навчань можна переглянути у нашому фотозвіті.

Автор світлин: Євген Сус.

#Житомир #полігон #навчання #десантники #парашут
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...