• Головна
  • У Житомирі вшанували пам'ять Великого Кобзаря
урочистості
14:54, 9 березня 2015 р.

У Житомирі вшанували пам'ять Великого Кобзаря

урочистості
Сьогодні, 9 березня, відбулося урочисте покладання квітів, присвячене 201-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Вшанувати пам'ять Кобзарю прийшли близько 200 житомирян. До підніжжя пам’ятника лягли вінки та квіти від міської та обласної влади, громадських організацій, політичних партій, навчальних закладів, установ та організацій.
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Звертаючись до житомирян, промовці наголошували, що навколо імені Шевченка об’єднуються всі українці незалежно від переконань та поглядів. Сьогодні, коли народ України відстоює соборність та незалежність держави, слова Великого Кобзаря згуртовують націю, а невмирущі шевченкові заповіти повинні стати принципом у побудові нової Української держави.
 
Перед численною громадою виступили творчі колективи палаців культури с.Сінгури та м.Житомира, які представили літературно-музичну композицію «Невмируще Шевченкове слово». У виконанні артистів звучали заповіти Тараса Шевченка та декламувалися вірші.

На завершення заходу прозвучав Державний Гімн України у виконанні естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся» Міського палацу культури.
#Житомир #Шевченко #день народження #9 березня #відзначення,
Оголошення
live comments feed...