• Головна
  • До Житомира зі сходу повернулись бійці 95-ї бригади, мобілізовані рік тому
12:01, 9 березня 2015 р.

До Житомира зі сходу повернулись бійці 95-ї бригади, мобілізовані рік тому

9 березня, на світанку, бійців 95-ї окремої аеромобільної бригади біля військової частини А1910 на Корбутівці зустрічали рідні, близькі, представники влади і просто небайдужі житомиряни

 Серед зустрічаючих - Тетяна Бажан з с. Бровки Андрушівського району. Жінка розповіла, що в зоні АТО перебувають п’ять чоловіків з її родини – син, брат, двоюрідний брат, двоє племінників. Усі служать з першого дня. Син, якого вона зустрічає, 28-річний Віталій, в зоні АТО з 10 березня 2014 року. Приїжджав на ротацію, після поранення і контузії 3 місяці відлежав у госпіталі і знову повернувся на схід. 

«Скоріше хочу міцно обійняти його. Заберемо і більше нікуди не відпустимо, - каже мати бійця. - Більше всього хочемо, щоб припинилась війна, щоб не було більше жертв, щоб наші діти були вдома, а чоловіки – з сім’ями, з дітьми. Без миру далі жити не можна».

 Під оплески, радісні вигуки, під звуки духового оркестру колона автобусів прибула у військову частину. Близько 250 хлопців, що не встигли як слід привітатись із рідними, вишикувались на плацу.

 До Житомира прибула перша партія бійців, призваних у першу хвилю мобілізації. «Ми отримали величезний життєвий досвід, досвід ведення бойових дій. Ми були на війні. Чимало ще буде спогадів, і не завжди добрих. Багато хто повернувся звідти із морально-психологічними травмами. Але я думаю, все це ми переживемо, - розповів командир підрозділу Сергій за позивним «Сват».

 Він зазначив, що багато хто з цих хлопців через місяць відпочинку готовий їхати знову в район бойових дій. Люди, що побували там, зрозуміли всю відповідальність за долю рідної землі, стали справжніми патріотами і готові виконувати нові завдання. «Я страшенно гордий тим, що поруч із такими бійцями мені довелося виконувати мій обов’язок. Честь і хвала нашим героям!» - сказав командир.

#Житомир #корбутівка #95 #повернення #зустріч,
Оголошення
live comments feed...