• Головна
  • У Житомирському університеті відкриється виставка картин Кмитівського музею
відкриття
12:04, 10 березня 2015 р.

У Житомирському університеті відкриється виставка картин Кмитівського музею

відкриття

Завтра, 11 березня, на другому поверсі центрального корпусу ЖДУ імені Івана Франка до 201-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка відкриють виставку картин Кмитівського музею.

У відкритті візьмуть участь ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух, директор Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука Ярослав Хитрий.
На виставці, приуроченій 201-й річниці з Дня народження Тараса Шевченка, буде представлено 41 музейний предмет з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.

Початок 0 11:00.
Діятиме виставка до 08 квітня 2015 року.

Довідково:
Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д.Буханчука Житомирської обласної ради є науково-дослідним та науково-освітнім закладом, а також основним місцем зберігання творів мистецтва, матеріальної та духовної культури, пов’язаної з історією та сьогоденням образотворчого мистецтва. В 1977 р. Музей нагороджений дипломом I ступеню на республіканському огляді народних музеїв, а в 1987 р. – дипломом III ступеню ВДНГ УРСР. Будівництво приміщення музею в с. Кмитів завершено в 1984 р., в 1985 р. експозиція музею зустріла перших відвідувачів. 700 творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва склали постійну експозицію, яка розгорнута в семи залах на площі 1500 кв.м. Крім цього, постійно у трьох виставкових залах музею працюють нові тематичні експозиції. З року в рік колекція музею поповнюється за рахунок нових надходжень українських майстрів. Нині вона нараховує понад 3000 експонатів.

#Житомир #ЖДУ Франка #Кмитівський музей #відкриття виставка #Шевченко
Оголошення
live comments feed...