Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня

9 вересня відбулася зустріч міського голови Володимира Москаленка з делегацією із Норвегії.  Серед них: представник організації «Віра. Надія. Любов» та ще чотири людини – пожежники газового терміналу. Справа у тому, що  нашому місту зробили дуже цінний і корисний подарунок – пожежну машину.  
Мер міста висловив свою вдячність та наголосив, що серед усіх країн, з якими ведеться співпраця, з Норвегією склалися найближчі стосунки.
«Коростенці багато знають про Норвегію. Наші стосунки з цією країною підтримуються та розвиваються, – наголосив Володимир Москаленко, звертаючись до закордонних гостей. – Ви дуже допомогли і багато зробили для Коростеня і в галузі освіти, охорони здоров’я та взагалі. Нам приємно, що школярі та студенти з Норвегії мають можливість приїжджати до нас і знайомитися з нашим життям та культурою.
Ваші приїзди завжди супроводжуються гуманітарною допомогою. Сьогодні ви привезли пожежну машину – це дуже гарна і велика справа.
Громада Коростеня дуже вдячна вам за все.
У цьому році вперше була делегація дітей з Коростеня на відпочинок в  Норвегію.  Розвиток наших стосунків з вашою країною дуже радує, ми надзвичайно задоволені, що у нас є такі друзі!».
Міський голова, в знак подяки, вручив гостям грамоти.
Представник норвезької делегації теж  мав, що сказати: «Це фактично другий раз, коли ми привозимо пожежну машину. Перед виїздом з країни, нам було вручено 8000 Є для того, щоб машину привезти у гарному стані. Хочу, щоб всі зрозуміли, що ми передаємо Коростеню не якусь там стару техніку, а дійсно хорошу і нову. Наша делегація – це лише посередники, які передають те, що хоче дати наш народ. У даному разі цей подарунок передала нафтова компанія.
Якщо говорити про школи, то хочу звернути увагу на один цікавий факт:  у Норвегії є така традиція – один день школярі мають фізично працювати. За цей день вони мають заробити 50 Є, а потім ці всі кошти здаються до спільної шкільної каси.
Дуже важливо, коли норвезькі студенти приїжджають до вашого міста і бачать вдячність за ту допомогу, яку ми надали. Це буде спонукати їх бути такими ж благородними та щедрими у майбутньому. Можливо, вони зроблять ще більше користі».
Радує, що є такі друзі, які мають бажання і змогу допомогти нашому місту. Честь і хвала їм!

Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня, фото-1
Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня, фото-2
Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня, фото-3
Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня, фото-4
Пожежна машина з Норвегії прибула до Коростеня, фото-5
www.prokorosten.net
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі