• Головна
  • У Житомирі кілька тисяч людей проспівали Гімн України (ФОТО)
флешмоб
14:35, 10 березня 2015 р.

У Житомирі кілька тисяч людей проспівали Гімн України (ФОТО)

флешмоб

З нагоди 200-річчя від дня народження автора музики до Державного Гімну України Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання Гімну України, сьогодні у Житомирі відбувсяч символічний патріотичний захід.

О 13.00 на майдані С.П. Корольова жителі та гості обласного центру спільно з хоровою капелою "Орея" виконали Гімн України. А  під час виконання гімну відбувся флешмоб - 500 студентів за допомогою кольорових аркушів створили герб України і відтворили державний прапор.

До патріотичної акції приєднались представники громадськості, влади, духовенство, студентство, жителі і гості міста.

 Захід, співорганізаторами якого виступили обласна державна адміністрація і обласна рада, був ініційований  громадським об’єднанням «Самопоміч».

 Присутніх на майдані через телефонний зв’язок привітав військовослужбовець, що перебуває в зоні АТО, Сергій Архангельський, позивний Наркоз. Боєць наголосив, що 10 березня українці вшановують память свого великого пророка Тараса Шевченка, заповіти якого наразі на Сході виконують тисячі військових ЗСУ, добровольці та нацгвардійці. Він  висловив велику вдячність житомирській громаді за підтримку у такі важкі часи. «Ми не зрадимо жодному слову військової присяги. Можете бути впевнені, що ми всі разом переможемо і побудуємо новітню державу», - запевнив військовослужбовець.

IMG_9913IMG_9914IMG_9942IMG_9966IMG_9987IMG_9989

Більше фото можна переглянути у нашому фотозвіті.

Автор світлин Євген Сус.

#Житомир #гімн України #виконання #майдан Корольова,
Оголошення
live comments feed...