• Головна
  • Близько 80% особливого складу 26-ї артилерійської бригади демобілізовано
15:22, 10 березня 2015 р.

Близько 80% особливого складу 26-ї артилерійської бригади демобілізовано

Весняний, сонячний день 9 березня зібрав у військовій частині на Червоній горі багато містян, серед яких рідні та близькі військовослужбовців, призваних на військову службу під час мобілізації. Сьогодні мужні воїни, які рік воювали на сході України, відстоюючи рідну землю і відбиваючись від жорстоких ворогів, були звільнені з лав Збройних Сил України.

Про 26 артилерійську бригаду на війні завжди говорили з гордістю, а слава про бердичівських «артів» ширилася серед ворогів дуже стрімко, адже багато сили ворога вони здолали завдяки своїй мужності та безстрашності.

Мітинг вшанування військовослужбовців, які звільняються з служби у запас, розпочався з хвилини мовчання: так вшанували героїв та усіх тих, хто загинув під час виконання службового обов’язку.

У надзвичайно складний час для держави українські військові як справжні чоловіки узяли в руки зброю, щоб боронити свою родину, свою землю від ворога, який, у свою чергу, не очікував такого прояву мужності та героїзму наших доблесних воїнів.

На жаль, не всім судилося повернутися у рідне місто, 26 артилерійська бригада і місто Бердичів мають багато втрат.

Загиблі воїни назавжди залишаться у серцях та душах, і поки ми пам’ятатимемо їх, вони будуть живими.

Офіцери, прапорщики, сержанти, солдати зробили все можливе і навіть неможливе, чітко розуміючи, що ворог прийшов на нашу землю з зброєю в руках як загарбник.

Андрій Маліновський, командир 26 бригади, висловив щиру подяку воїнам за проявлену мужність, а їхнім сім’ям за толерантність та терпіння.

Близько 800 військовослужбовців сьогодні отримали документи про завершення військової служби.

Луганськ, Савур-могила, Щастя, Дебальцеве, Вуглегірськ, Славянськ, Краматорськ, Донецьк, Амвросіївна, Волноваха, Маріуполь – далеко не повний перелік населених пунктів, де довелося побувати дивізіонам та батареям 26-ї артилерійської бригади під час проведення антитерористичної операції.

Бійців 26 бригади нагородили відзнаками за мужність та героїзм. Відзнаку бердичівської міської ради «Честь і Слава Бердичева» отримали кращі бійці артилеристи. Така нагорода в місті Бердичеві вручалася вперше.

«Перше, що зробіть, коли приїдете в рідну домівку – обійміть своїх рідних, дайте їм можливість відчути, що ви поруч», – наголосив Олександр Крижанівський, боєць 26 бригади.

Імена мужніх бердичівлян назавжди впишуться золотими літерами до книги пошани Бердичева.
Сьогодні близькі та рідні бердичівських бійців, що демобілізувалися, вже не будуть чекати на телефонні дзвінки, шукати в випусках новин їхні імена.

Бо їхні герої будуть поруч, і безпеці, разом з ними. Вони повернулися додому живими і здоровими.

Дуже хочеться, щоб безглузда війна на сході України скоріше закінчилася і ми всі разом отак з сльозами щастя та щирими посмішками святкували свою перемогу і зустрічали своїх мужніх воїнів.

#Бердичів #26 бригада #демобілізація
Оголошення
live comments feed...