• Головна
  • Житомирська «Орея» привезла насичену програму для львівських меломанів
14:03, 11 березня 2015 р.

Житомирська «Орея» привезла насичену програму для львівських меломанів

До міста Старого Лева академічна хорова капела привезла насичену програму – від всесвітньовідомих класичних композицій, духовної музики до запального джазу.

Розповідає засновник та диригент "Ореї" Олександр Вацек:

"Це наша друга поїздка до Львова. Кілька років тому ми виступали в театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Та сама людина, що минулого разу організовувала концерт (Роман Маланчук), запросив нас знову. Я просив його зробити в хорошій акустиці, але навіть гадки не мав, що буде філармонія. Була повна зала.

Фантастична акустика! До мене потім підійшов архітектор, який робив залу. Він каже, ви хвалили зал, так-от, це моя робота, вісім років тому зробили і тепер акустика дійсно чудова.

Ми задоволені. Це такий разовий концерт, але присвячений Тарасу Шевченку".

Відзначив хормейстер і теплоту, з якою зустрів "Орею" львівський глядач:

"Львів ненормальне місто. Мені здається, що я відчуваю ключик від їх сердець. Вони по-хорошому неадекватні до нас. Одна з найтепліших реакцій на наших концертах у світі. Схоже реагують за кордоном, коли співаємо в Норвегії, Швейцарії, коли люди не чули нічого подібного. А тут всі знають, майже кожен твір знають, але по-своєму тепло це оцінюють".

Зауважимо, що хорова капела "Орея" – одна з найкращих у Європі. У здобутку колективу 9 гран-прі та 30 перших місць на міжнародних хорових конкурсах і фестивалях.

А вже у травні дивувати своїм мистецтвом хористи "Ореї" будуть на черговому гран-прі Європи, що відбудеться у Франції. Там зберуться шість кращих хорів, переможців найвизначніших конкурсів.

#Житомир #хо #капела #Орея #Львів #Вацек
Оголошення
live comments feed...