• Головна
  • Житомирянам прочитає лекцію успішний підприємець та бізнес-тренер Ваче Давтян
17:12, 11 березня 2015 р.

Житомирянам прочитає лекцію успішний підприємець та бізнес-тренер Ваче Давтян

15 березня вдруге в рамках проекту «Вільний університет Житомир» своїми знаннями та секретами поділиться успішний підприємець та бізнес-тренер Ваче Давтян. На лекції Ваче Давтян розповість про те, як успішно проводити перемовини.
«Ми проводимо переговори кожен день - з колегами, клієнтами та партнерами. І майже завжди намагаємося «продати» свою ідею, продукт або послугу. Партнер відчуває, що ми думаємо тільки про себе, і каже «ні». Результат - взаємна недовіра і розчарування», – зазначає Ваче.
Як же створити місток довіри? Зрозуміти справжні потреби партнера, і знайти краще, для обох сторін, рішення ви дізнаєтесь відвідавши лекцію Ваче Давтяна.
Ваче Давтян – підприємець, бізнес-тренер. У 1993 році з 180 доларами в кишені переїхав з Вірменії в Україну. Заснував компанію «Промкабель-Електрика» і «Пан Електро», що входять до трійки лідерів свого ринку.
За останні 15 років прочитав більше 1200 книг і пройшов близько 150 тренінгів. Багато чого спробував на практиці, в своїх компаніях. Носій великого багажу перемог. І дуже великого досвіду – того, як не треба робити.
22 лютого Ваче Давтян прочитав лекцію про тайм менеджмент, актова зала бібліотеки ледь вмістила усіх бажаючих велика кількість слухачів просто стояли. Тому лекція 15 березня відбудеться в більшому та просторішому залі кінотеатру «Україна».

3-4 квітня Ваче Давтян проведе в Житомрі дводенний тренінг для підприємців та бізнесменів про мистецтво ведення переговорів. Детальну інформацію про тренінг та умови участі ти за телефонами: 0501387571, 0970128706 Микола.

Дата проведення: 15 березня
Початок заходу об 11-00
За адресою: вул. Київська, 13
Кінотеатр «Україна»
ВХІД ВІЛЬНИЙ

#Житомир. лекції. Ваче Давтян #бізнес #тренер
Оголошення
live comments feed...