• Головна
  • На Житомирщині рятувальники провели для дітей громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»
фото
08:26, 12 березня 2015 р.

На Житомирщині рятувальники провели для дітей громадські акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

фото

Вже кілька років поспіль Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою привернення уваги громадськості до питань цивільного захисту, навчання населення основам безпеки життєдіяльності, підняття престижу оперативно-рятувальної служби, у регіонах та областях проводиться Всеукраїнська громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”. З настанням весни кількість небезпек, які загрожують життю та здоров’ю людей значно збільшується. Тож незайвою є інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення та особливо школярів щодо поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій у повсякденному житті.

Так, 10 березня на території Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 міста Баранівка відбулася громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». До організації та проведення свята в районі були залучені представники органи влади та засобів масової інформації.

Розпочався захід з тематичних виступів перед дітьми команд дружин юних пожежних. Своїм виступом юні пожежні ще раз застерегли дітей від ігор із вогнем та у вигляді музичної мініатюри нагадали всім присутнім правила безпеки життєдіяльності.

Справжнім святом душі стала художня частина акції. Діти із захопленням відповідали на запитання рятувальників, розповідали про правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці. Основний акцент рятувальники зробили на проведенні роз’яснювальної роботи, спрямованої на попередженні нещасних випадків при виявленні невідомих речовин, вибухонебезпечних предметів та під час перебування на водоймищах тощо. Змагання на кращого знавця показало, що діти знають, як потрібно діяти у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Усі учасники акції отримали пам’ятні сувеніри зі символікою ДСНС.

Проте найбільше загальну повагу у присутніх та очевидне захоплення викликала рятувальна техніка, що була представлена під час перебігу заходу. Для багатьох були вперше засвідчені можливості техніки. Працівники ДСНС розповіли дітям, що саме такі пожежні–рятувальні автомобілі, в середньому по державі, виїжджають за сигналом тривоги кожні дві з половиною хвилини.

Також неймовірне захоплення діти отримали під час гасіння умовної пожежі. Спочатку вогнеборці самі демонстрували своє вміння швидко ліквідувати пожежу, а потім почали запрошувати присутніх. Бажаючих було вдосталь.

Фінальним акордом став конкурс на кращий малюнок на асфальті на протипожежну тематику. Школярі кольоровими олівцями зображали свої уявлення про героїчну роботу вогнеборців та основні правила безпеки життєдіяльності.

Подібні заходи 10-11 березня рятувальники за участі фахівців районного ТМО та РЕМ також провели на території Романівської гімназії селища Романів та Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м. Малин. Під час акції вогнеборці високо оцінили рівень знань як дорослих так і дітей, їх старання і підготовку. Рятувальники переконані, що найкращим результатом таких спільних профілактичних заходів буде зниження кількості надзвичайних подій за участю в першу чергу дітей. А отримані знання та навички безпечної поведінки знадобляться їм у майбутньому.

#Баранівка #Брусилів #Малин #Романів #акція #рятувальники #запобігти #врятувати #допомогти
Оголошення
live comments feed...