• Головна
  • У ЖДУ імені Івана Франка діє виставка картин з Кмитівського музею
фото
10:23, 12 березня 2015 р.

У ЖДУ імені Івана Франка діє виставка картин з Кмитівського музею

фото

11 березня на другому поверсі центрального корпусу Житомирського державного університету імені І. Франка  урочисто відкрили виставку картин з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Буханчука.Мистецький захід приурочено до 201-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка.

«Кмитівський музей – унікальний. В сільській місцевості створений музей,  де представлено понад  три тисячі експонатів. Дуже приємно, що він сьогодні надихає нас на прочитання Шевченка в ХХІ столітті. Все те, що було ним створено, завжди є актуальним», – зазначив під час відкриття  ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

На виставці представлено 41 твір мистецтва. За словами директора музею Ярослава Хитрого, авторами картин є українські художники. Значна частина представлених полотен дотична до творчості великого Пророка і поета та відображає сцени з його творів. Наявні в експозиції й пейзажі та натюрморти.

Під час відкриття експозиції студенти ЖДУ імені Івана Франка читали поезії Великого Кобзаря, співали пісні на його тексти. Також презентували відео-флешмоб, де молодь декламувала рядки із «Заповіту» поета.

На завершення заходу завідувач кафедри української мови ЖДУ імені Іван Франка Віктор Мойсієнко розповів приступнім про феномен Тараса Шевченка у творенні національної ідеї українців.

Діятиме експозиція картин з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Буханчука на другому поверсі центрального корпусу ЖДУ імені Іван Франка до 8 квітня поточного року.

#Житомир #ЖДУ Франка #Кмитівський музей #відкриття виставка #Шевченко
Оголошення
live comments feed...