• Головна
  • До обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського надійшла гуманітарна допомога
12:47, 12 березня 2015 р.

До обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського надійшла гуманітарна допомога

11 березня до обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського надійшла гуманітарна допомога від ТОВ МНВО «Біокон».

За словами заступника головного лікаря з лікувальної роботи ОКЛ Сергія Даниловича, це не поодинокий випадок, коли саме завдяки добрій волі соціально відповідальних людей, заклад поповнюються новим обладнанням. Цього разу з гуманітарною місією до лікарні завітали Андрій Рудюк та Наталія Михальчук, регіональні менеджери ТОВ МНВО «Біокон». Дана компанія впродовж 20 років займається виробництвом якісної косметики і діє під гаслом «Здоров’я жінок – здоров’я нових поколінь». ЇЇ стратегія розвитку ґрунтується на якості продукції для жінок всіх вікових категорій, дітей і підлітків. Також надзвичайно важливою для компанії є виконання гуманітарної місії, яку вона з власної ініціативи розпочала впроваджувати три роки тому, допомагаючи жіночим консультаціям та пологовим будинкам на всій території України. За цей час більше сорока лікувально-профілактичних закладів отримали допомогу від «Біокону» у вигляді медичного обладнання та медикаментів. Так, минулого року Бердичівській центральній районній лікарні «Біокон» подарував електрохірургічний діатермокоагулятор для лікування патологій у жінок. Про це повідомили в прес-центрі ДОЗ.

За попереднюю домовленістю з компанією «Біокон» цього разу гуманітарна допомога у вигляді високочастотного електрохірургічного апарата ЕХВЧ-200 «Надія-4» для зупинки кровотеч була спрямована до гінекологічного центру обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського та передана його завідувачу Василю Дяченку й старшій медичній сестрі Тамарі Дехтяренко.

-В нашому центрі, - зазначив Василь Дяченко, - проводяться операції, пов’язані з патологією жіночих статевих органів. 90% наших пацієнток є жінками молодого та працездатного віку. Тому для лікарів надзвичайно важливим є збереження здоров’я жінок та їхніх репродуктивних функцій. До того ж, за допомогою даного сучасного коагулятора такі оперативні втручання можна зробити менш травматичними.

Крім того, регіональні менеджери ТОВ МНВО «Біокон» передали другу частину гуманітарної допомоги (антибіотики, перев’язочні матеріали та фізрозчини) завідувачу відділення кістково-гнійної хірургії лікарні Борису Контушу та старшій медичній сестрі відділення Антоніні Полонченко.

Медики обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського мають надію, що на цьому їхня співпраця з ТОВ МНВО «Біокон» буде активно розвиватися.

#Житомир #лікарня Гербачевського #Біокон #допомога
Оголошення
live comments feed...