Житомирські ВРЖЕПи самовільно направляли громадян страхувати паспорти

Чергові порушення на ринку надання адміністративних послуг виявили фахівці регіонального відділення Антимонопольного Комітету. Як з’ясували підлеглі керівника відомства Олександра Безсмертного, у Житомирі ВЖРЕПи через своїх паспортистів надавали направлення та усні вказівки на друковане заповнення та страхування паспортів громадян України. Перша послуга коштувала майже 35 гривень, а друга - 30 гривень.

«Ми зараз з’ясовуємо, чи взагалі ця послуга законна. Чи друкування в паспорті – це обов’язково, чи ні. Може, одна людина хоче, щоб їй надрукували, а інша – щоб від руки написали. В даному випадку ми з’ясували, що на сьогодні ці фірмочки, які там при паспортних столах нав’язують свої умови, вони подають це через ВЖРЕПи як обов’язкове, і мешканець навіть не знав, що це - необов’язково» – розповів Олександр Безсмертний.

Наразі завдяки відділенню Антимонопольного Комітету згадані направлення не видаються, а фахівці з Антимонопольного Комітету з’ясовують правомірність та законність підстав обов’язкового страхування паспортів.

Рупор Житомира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі