• Головна
  • На Житомирщині зафіксовано 13 випадків займання минулорічної сухої рослинності
17:29, 12 березня 2015 р.

На Житомирщині зафіксовано 13 випадків займання минулорічної сухої рослинності

Упродовж доби на Житомирщині зафіксовано 13 випадків займання минулорічної сухої рослинності. Загалом вогнем пройдено біля 30 га території. На щастя обійшлося без жертв, але завдані навколишньому середовищу та природній екосистемі збитки дуже значні.

Так, 11 березня об 11:31 у селі Зарічани Житомирського району на полі виникло загоряння сухостою. Селяни повідомили рятувальників лише тоді, коли вогонь почав підходити до їхніх приватних домоволодінь та постала реальна загроза загоряння житлових будівель і господарських споруд. Зусиллями надзвичайників вогняну стихію було вчасно приборкано та повністю ліквідовано о 13:20. Вогонь знищив 3 га сухої трави. Житлові будинки та господарчі будівлі залишилися неушкодженими.

Того ж дня рятувальники успішно ліквідували пожежі, спричинені неконтрольованим випалюванням минулорічного сухостою, у селі Іванівка Коростенського району та селищі Миропіль Романівського району.

У зв’язку з цим, Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області закликає громадян відмовитися від практики спалювання опалого листя‚ сухої трави та інших рослинних залишків. Адже це не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, а й призводить до інших негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.

#Житомирщина #рятувальники #пожежи,
Оголошення
live comments feed...