• Головна
  • На автошляхах Житомирщини проводять ямковий ремонт
10:24, 13 березня 2015 р.

На автошляхах Житомирщини проводять ямковий ремонт

Для забезпечення безпеки руху та з метою недопущення руйнування дорожнього одягу, шляховики області знаходять можливість у скрутні часи та за вкрай обмеженого фінансування виконувати роботи з експлуатаційного утримання автодоріг. Про це передає прес-служба САД у Житомирській області.

Так, структурні підрозділи ДП «Житомирський облавтодор» на замовлення Служби автодоріг у Житомирській області, враховуючи сприятливі погодні умови, відновили виконання робіт з ямкового ремонту на автодорогах загального користування.

Розпочаті роботи на автошляхах: Васьковичі - Шепетівка, Житомир – Попільня – Сквира – Володарка - Ставище, Житомир – Могилів – Подільський; КПП «М.Копищенський» – Олевськ – Червоноармійськ – Коростишів - Котлярка та Овруч – Малин – Кочерів.

Головною причиною виникнення «дефектів» є те, що вода проникає в тріщини асфальтобетонного покриття і при замерзанні починає його руйнувати. Після виникнення перших руйнувань, стан дорожнього покриття ще більше погіршується через навантаження транспортних засобів, які за короткий період часу можуть пошкодити покриття на великій площі.

Ураження ямковістю у більшій кількості відбувається в зимовий період, адже цикли замерзання-танення води в цей час відбувається до кілька десятків разів.

20150311_13494720150311_143022

#Житомирщина #служба доріг #ремонт #ямковий ремонт
Оголошення
live comments feed...