• Головна
  • Новопризначений прокурор Житомирської області назвав першочергові завдання
12:42, 13 березня 2015 р.

Новопризначений прокурор Житомирської області назвав першочергові завдання

Новопризначений прокурор Житомирської області Любомир Війтович 12 березня провів брифінг із журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації.

На зустрічі із журналістами прокурор області закцентував увагу на пріоритетних питаннях діяльності органів прокуратури, завданнях, які поставлені перед відомством в умовах реформування та висловив своє бачення щодо шляхів їх вирішення.

Серед першочергових завдань Любомир Війтович назвав розкриття усіх злочинів, скоєних під час Революції Гідності. Він повідомив, що триває робота правоохоронних органів щодо збору інформації про причетність посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування до перешкоджання мирним акціям протесту, організації поїздок на так званий Антимайдан.

Керівник обласної прокуратури повідомив, що наразі, за зверненнями громадських активістів, вже розпочато два кримінальні провадження стосовно організації посадовими особами державних установ у Любарському та Баранівському районах поїздок для участі в Антимайдані.

Любомир Війтович звернувся до журналістів широко поінформувати громадськість про роботу правоохоронних органів щодо виявлення порушень, вчинених посадовцями під час подій на Майдані. «Звертаюсь до усіх мешканців повідомляти нам про такі факти та обставини», - закликав прокурор жителів області.

На брифінгу керівник відомства поінформував представників мас-медіа щодо проведення реформування органів прокуратури відповідно до нового Закону України «Про прокуратуру», який набуває чинності з 25 квітня цього року та про виконання прокуратурою вимог Закону України «Про очищення влади». Зокрема, уже тривають перевірки стосовно 49 працівників прокуратури, з 11 березня розпочато перевірки щодо заступників прокурорів міст і районів області. У подальшому, на початку квітня, розпочинається наступний етап виконання закону стосовно усіх прокурорсько-слідчих працівників органів прокуратури області.

Він також зауважив, що перші дні роботи (призначений на посаду 5 березня цього року) засвідчили, що у прокуратурі області є здоровий осередок, який здатний працювати у нових умовах та виконувати покладені на органи прокуратури повноваження, разом з тим, кадрові зміни неминучі.

Підсумовуючи розмову, прокурор області закликав журналістів до тісної співпраці та висловив сподівання на виваженість і об’єктивність у висвітленні діяльності відомства.

Журналісти, у свою чергу, поставили прокурору області Любомиру Війтовичу багато запитань, які стосувалися, зокрема, ефективнішої протидії корупції в регіоні та виявлення корупціонерів-високопосадовців, остаточного розкриття усіх злочинів, вчинених проти громадських активістів під час мирних акцій протесту на Майдані тощо.

На усі запитання журналісти отримали вичерпні відповіді.

#Житомир #Любомир Війтович #прокурор #завдання
Оголошення
live comments feed...