![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
15:06, 13 березня 2015 р.
На Житомирщині міліція вилучила боєприпаси у колишнього працівника бронетанкового заводу
фото
Під час санкціонованого обшуку з домоволодіння жителя Житомирського району правоохоронці вилучили різнокаліберні набої, артилерійський снаряд і складову частину кулемета. Досудове розслідування за фактом незаконного поводження з боєприпасами триває.
На початку березня працівники Житомирського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного зберігання жителем одного з сіл району зброї, боєприпасів та вибухових речовин.
Про це повідомили в прес-службі УМВС України в Житомирській області.
11 березня міліція провела санкціонований обшук у домоволодінні фігуранта провадження. Результатом стало виявлення у господарських приміщеннях 28 різнокаліберних набоїв, артилерійського снаряду калібру 40 мм та ударно-спускового механізму до кулемета. Усе вилучене направлено на експертне дослідження.
За словами господаря, боєприпаси він привласнив за часів колишньої роботи на бронетанковому заводі.
Усі обставини з’ясовуються у ході досудового розслідування за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
За чинним законодавством, подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...