• Головна
  • У Житомирі Ваче Давтян роздавав поради, як стати майстрами переговорів
лекція
15:38, 16 березня 2015 р.

У Житомирі Ваче Давтян роздавав поради, як стати майстрами переговорів

лекція

Цікаві ідеї рішення проблем, моделювання випадків покупець\продавець та аналіз роботи мозку, а особливо функціонування півкуль на прикладі жіночої та чоловічої логіки. А також підняття не менш цікавих тем, які можна було обговорити на тренінгу «Мастер переговоров» в рамках проекту «Вільний університет Житомир» за участі успішного підприємця та бізнес-тренера Ваче Давтяна.

«Будучи конформістом, я почав пошуки виходу з конфліктів», - пояснює Ваче мету лекції проведеної 15 березня  в приміщенні кінотеатру «Україна».

На рівні з донесенням до слухачів основних тез свого виступу також використовувались уривки із фільмів та мультфільмів для кращого сприйняття інформації.                                                        

Основну проблему виникнення конфліктів Давтян окреслив декількома реченнями:

«Це наше виховання, що світ жорстокий, мало ресурсів. Це збиткова точка зору. Все що практикують на Заході у нас працює, а менталітет ролі зовсім не грає, лише готовність сприйняти зміни».                                                        

Не обійшлося і без жартів, наприклад: «Дешево, швидко, якісно – обирайте два з трьох».  

Поділився власним досвідом щодо застосування технології конструювання діалогу між співбесідниками, а також жартома зазначив, що «жодного дня не працював, бо роблю те, що люблю. Адже впевнений, що працювати треба там, де відчуваєш себе щасливим».

3-4 квітня Ваче Давтян проведе в Житомрі дводенний тренінг для підприємців та бізнесменів про мистецтво ведення переговорів.

За інформацією про тренінг та умови участі можна дізнатися за телефонами: 0501387571, 0970128706 Микола.

#Житомир #Ваче Давтян #переговори #лекція
Оголошення
live comments feed...