В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО)

В Бердичеві початок тижня ознаменувався урочистим відкриттям місячника оборонно-масової роботи. Традиційно такі заходи двічі на рік проводить бердичівська організація Товариства сприяння обороні України. Їх приурочують до річниць створення Збройних сил України та Перемозі у Великій Вітчизняній війні.

Але цього разу мітинг та відкриття місячника присвятили 20 річчю з дня створення житомирського ТСОУ. На урочистості завітали В. Толочко, секретар міської ради, Н. Онищук, начальник районного відділу освіти, С. Железняк, голова міської ради ветеранів, учні та студенти. Першим виступив Олександр Федорчук, голова Бердичівської РМО ТСОУ, який привітавши присутніх, розповів про діяльність бердичівської організації Товариства Сприяння Обороні України: «Наша організація приділяє багато уваги військово-патріотичному вихованню молоді,адже наші первинні організації функціонують в 3 коледжах, ліцеї, ПТУ та 15 школах міста, 16 сільських школах, ЦПО ім.Разумкова – всього їх нараховується 42. Їх очолюють люди, які мають великий досвід професійної та виховної роботи, вони добре знають які моральні та патріотичні риси слід виховувати в молоді для захисту Батьківщини. Це ентузіасти, що не зважаючи на брак коштів, відсутність матеріальних заохочень формують у підлітків патріотичний світогляд, вчать їх відрізняти правду від брехні» - розповідає пан Федорчук.

Сам місячник триватиме з 9 вересня по 10 жовтня, під час нього проводитиметься ряд заходів: 16 вересня пройдуть змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на першість району, 23 вересня будуть проведені змагання з фігурного водіння легкового автомобіля серед майстрів та інструкторів індивідуального навчання водіння автомобіля бердичівського спортивно-технічного клубу та автошколи ТСОУ, конкурс учнівських творів.

Після урочистостей, розпочались змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської та студентської молоді на першість міста. У нелегкій боротьбі на першість міста місця в турнірній таблиці розподілились таким чином: в командному заліку серед ЗОШ перше місце посіла команда НВК№10, а серед навчальних закладів(коледжів та ПТУ) першість закріпилась за педагогічним коледжем. В особистому заліку ЗОШ серед хлопців першість здобув Миколай Давидчук, школа№8, серед дівчат  «золото» здобула Анастасія Козінчук, ЗОШ№6. Першість в особистому заліку серед навчальних закладів серед хлопців здобув Ярослав Карпов, педагогічний коледж, серед дівчат фавориткою змагань виявилась Наталя Риндич, студентка педколеджу.

В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-1
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-2
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-3
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-4
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-5
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-6
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-7
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-8
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-9
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-10
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-11
В Бердичеві розхпочався місячник оборонно-масової роботи (ФОТО), фото-12
РІО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі