• Головна
  • Житомирщина долучається до спорудження опорних пунктів лінією розмежування з Росією
09:39, 17 березня 2015 р.

Житомирщина долучається до спорудження опорних пунктів лінією розмежування з Росією

Житомирщина долучається до спорудження опорних пунктів лінією розмежування з  Російською Федерацією. Про це заявив голова облдержадміністрації Сергій Машковський 16 березня 2015 під час засідання оперативного штабу щодо безпеки громадян, захисту найважливіших об’єктів інфраструктури від терористичних посягань.

На всій лінії кордону потрібно збудувати 300 опорних пунктів. Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

 «Кожна область зробить свій внесок у будівництво. Житомирщина – забезпечить проект робітниками та  механізмами», – повідомив Сергій Машковський.

 Бригаду сформують вже до кінця цього тижня.

  «У нас є місяць на виконання поставлених завдань. За цей час всі бригади, в тому числі й з Житомирської області, мають збудувати високоефективну лінію захисту», – резюмував керівник Житомирщини.

 Нагадаємо, минулого тижня голова облдержадміністрації побував на лінії кордону Житомирської області із Республікою Білорусь. Він переконався,  що прикордонники виконують свої завдання достойно. Працівники прикордонної служби у свою чергу акцентували на проблемних питаннях, які за дорученням голови керівника області будуть вирішені у найкоротші терміни.

#Житотмирщина #опорна лінія #кордон #Росія,
Оголошення
live comments feed...