• Головна
  • Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі
проект
10:12, 17 березня 2015 р.

Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі

проект
Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів.
Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин наголошує, безкоштовна консультація експертів, є суттєвою допомогою в розробці інфраструктури міста. 
Так, залучення експертів - шанс на першому етапі безкоштовно розвивати велострукуру міста, на створення даної концепції з міського бюджету не доведеться витрачати ні копійки.
Під час першої зустрічі із виконавчим директором асоціації велосипедистів Києва Іриною Бондаренко була розроблена попередня карта веломережі міста.
Начальник управління капітального будівництва Дмитро Болейко каже:
«Ми разом з велоактивістами взяли план міста та перенесли на нього можливі шляхи велосипедних маршрутів. Планування відбувалося за німецькою методикою, яку вже опрацювали і перевірили Київ, Харків, Донецьк, Чернівці, Біла Церква. Основними вулицями, по яким пролягатиме велорух, є вул. Київська, Велика Бердичівська, Перемоги, проспект Миру, Черняховського, Східна. Далі, розробка чернетки програми розвитку велоконцепції міста і обговорення її. У відповідності до вимог програми ми перенесемо  всі веломаршрути на креслення, вкажемо спосіб їх організації (на дорозі чи на тротуарі). В червні ми вже плануємо представити результати нашої роботи громадськості», – розповідає начальник управління капітального будівництва Дмитро Болейко.
За словами Дмитра Болейка під час наступних зустрічей буде визначено мережі велопарковок, системи велонавігації, мережу рекреаційних вело маршрутів (у паркових зонах та на гірних схилах). На останньому етапі розробники концепції працюватимуть над  планом роботи та фінансовим планом.
Далі концепція велосипедних доріжок буде поєднана з концепцією реформування транспортної та пішохідної мережі.
Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі (фото) - фото 1Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі (фото) - фото 1Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі (фото) - фото 1Житомир увійшов до шестірки міст, які отримають безкоштовні консультації з розробки веломережі (фото) - фото 1
#Житомир #веломережа #доріжки #велосипедисти #проект #експерти #інфраструктура
Оголошення
live comments feed...