• Головна
  • На Житомирщині в банкоматах люди вже знімають свої кошти новими 100-гривневими купюрами
10:37, 17 березня 2015 р.

На Житомирщині в банкоматах люди вже знімають свої кошти новими 100-гривневими купюрами

З 9 березня в обіг увійшли нові 100-гривневі купюри. Житомирські банки також отримали нові 100-гривневі купюри, загрузили їх до банкоматів та передали до кас банків.

Працівники банків ознайомились зі ступенем і новими елементами захисту. Враховуючи найсучасніші світові технології, які використовують на Фабриці банкнотного паперу та Банкнотно-монетному дворі НБУ під час випуску банкнот, впевнені у її надійності та довговічності.

Випуск нової купюри за задумом НацБанку має розпочати оновлення номінального ряду банкнот національної валюти зразка 2003-2007 років.

Особливістю нової купюри є "віконна" захисна стрічка - в товщу паперу частково введено полімерну стрічку коричневого кольору з яскраво вираженим кінематичним ефектом. Стрічка містить зображення числа "100" та графічного знака гривні. При зміні кута нахилу банкноти дійсно видно зміну напрямку руху фонового зображення стрічки та спостерігаються поступові переходи від золотистого кольору до зеленого. Число 100 стає видимим під час розглядання банкноти під гострим кутом до джерела світла. Також, на лицьовій стороні банкноти окремі зображення мають рельєф, що можна визначити на дотик (портрет, цифрове позначення номіналу, знак, написи).

Для мешканців Житомирщини нові банкноти доступні у мережі банкоматів чи будь-якому відділенні банків. Також новими купюрами можна розраховуватись, здійснюючи операції через термінали самообслуговування.

#Житомирщина #100 гривень #нові #захист #банки #банкомати,
Оголошення
live comments feed...