• Головна
  • На Житомирщині затримано адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах
13:16, 17 березня 2015 р.

На Житомирщині затримано адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

Співробітники Управління СБ України в Житомирській області викрили і припинили протиправну діяльність адміністратора соціальних груп у мережі Інтернет, який відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористичних організацій т.зв. «ДНР» і «ЛНР». Про це 0412 повідомляє прес-центр СБУ.

Встановлено, що місцевий мешканець активно розповсюджував інформаційні матеріали антиукраїнського ы сепаратистського характеру з російських пропагандистських ЗМІ, зокрема, спрямованих на зрив мобілізаційних заходів у нашій державі. Він також закликав надавати фінансову підтримку т.зв. «ДНР» і вказав реквізити банківського рахунку для перерахування коштів на створення «авіації» бойовиків.

Під час санкціонованого обшуку помешкання правопорушника вилучено два комп’ютери, за допомогою яких адмініструвалися протерористичні групи та поширювалися інформаційні матеріали антиукраїнського характеру.

Слідчими Управління СБУ в Житомирській області розпочато кримінальне провадження за фактом сприяння діяльності терористичній організації у вигляді інформаційного забезпечення та підтримки, тобто вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

#Житомирщина #СБУ #адмін #групи #соцмережі #ЛНР #ДНР
Оголошення
live comments feed...