• Головна
  • У Житомирі відкрилась магічна «завіконна» виставка художника Володимира Кравчука
виставка
14:51, 17 березня 2015 р.

У Житомирі відкрилась магічна «завіконна» виставка художника Володимира Кравчука

виставка

Сьогодні, 17 березня у вестибюлі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбулось відкриття персональної виставки робіт вчителя-художника з міста Баранівк Володимира Кравчука "Завіконня".

Це вже друга персональна виставка робіт художника у Житомирі. Перша виставка «Лише серцем, що б’є у душі» відбулась у липні 2014 року.

Володимир Кравчук - за фахом – історик, за покликанням – митець. Художник працює в техніках пастель, акварель. Тематика робіт - рідне Полісся, український патріотизм, морально-етичні аспекти та активна позиція громадянина.

Художник здобув популярність увіковічненням картин про події Майдану. Яскраві та мужні образи, патріотичні емоції, що вирували у самому центрі Києва, художник залишив на полотні.

На виставці "Завіконня" художник відійшов від патріотичної теми та представив серію краєвидів, здебільшого нічних зі своєрідною захлюючою магією. Деякі речі написані зовсім у незвичній для  автора манері. Так, Володимир Кравчук відходить від рамок реалізму, аби передавати настрій у кольорі.

Загалом, близько 30 робіт баранівчанина представилено у бібліотеці.

Відвідувачі можуть побачити виставку Володимира Кравчука у вестибюлі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича до 31 березня.

Довідково:
Володимир Ігорович Кравчук народився у 1970 році у місті Баранівка. В 1987 році закінчив Баранівську середню школу № 2. Після закінчення Вінницького педінституту повернувся до рідної школи, де, пройшовши шлях від молодого вчителя до вчителя-методиста, працює й сьогодні. За фахом – історик. За покликанням – митець.

Художню освіту здобував у школі-студії Баранівського фарфорового заводу. Поталанило із наставниками, серед яких були провідні художники баранівської мистецької школи. Та найбільше теплих спогадів про години спілкування з головним художником заводу Миколою Назаренком, якого Володимир Ігорович вважає своїм Вчителем.

Володимир Кравчук працює в техніках пастель, акварель. Тематика робіт художника - рідне Полісся, український патріотизм, морально-етичні аспекти та активна позиція громадянина.
#Житомир #Володимир Кравчук #художник #Завіконня
Оголошення
live comments feed...