![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:09, 17 березня 2015 р.
На Житомирщині правоохоронці розшукують шахраїв
16 березня до Коростишівського райвідділу міліції звернувся 63-річний житель райцентру із заявою про ошуканство. Чоловік розповів, що кілька тижнів тому позичив своєму 25-річному знайомому понад 800 гривень, які той обіцяв скоро повернути. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Житомирській області.
Втім, минуло вже значно більше часу, а чоловік позики назад не отримав. Та й самого позичальника знайти самостійно йому не вдалось. Тож пенсіонер звернувся до міліції.
До Новоград-Волинського міськвідділу УМВС звернувся 20-річний житомирянин зі схожим повідомленням. Як вказав заявник, ще наприкінці літа 2014 року у нього позичив гроші його 20-річний знайомий, житель райцентру. Усього хлопець віддав позичальникові 10 тисяч гривень та майже 3 тисячі євро. Дотепер борг йому повернуто не було.
Нині правоохоронці встановлюють всі обставини та розшукують обох нечесних позичальників.
Міліція закликає громадян бути більш уважними та розважливими у фінансових питаннях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...