• Головна
  • Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру
фоторепортаж 0412
22:08, 17 березня 2015 р.

Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру

фоторепортаж 0412

Відкриття центру планувалося ще з 2012 року. Будівництво центру було призупинено в зв’язку з нестачею коштів, але було відновлено минулого року. На створення кардіохірургічного центу із обласного бюджету завдяки облдержадміністрації, її депутатського корпусу було спрямовано 22,6 млн.грн, і вже у 2015 році роботи було завершено.

На день відкриття центр має три відділення: стаціонарне, реанімаційне та операційне. Денний стаціонар обладнаний чотирма палатами, одна з яких для учасників бойових дій та постраждалих від аварії на ЧАЕС. У кожній палаті розміщне нове обладнання для надання допомоги хворим. А в коридорі відділення розміщений центр зв’язку з операційним блоком.

Реанімаційне відділення включає дві палати та ординаторський кабінет. У палатах розміщена сучасна американська апаратура для підтримання дихання та життєдіяльності.

Операційне відділення має передопераційну та операційну палати. Зручним є те, що для лікарів є окремий вхід  в операційну, де лікарі можуть підготувати обладнання для операції. В операційній розміщений новий стіл для операцій, дефібрилятор (апарат, який відповідає за згортання крові), лампа, яка не створює тінь, апарати штучного кровообігу, апарати, що підтримують всі параметри людської життєдіяльності, дихальний апарат.

Було повідомлено, що всі апарати працюють на акумуляторах окрім лампи, але цю проблему, як сказав головний завідувач центру, скоро буде вирішено.

«Житомирщина невідкладно потребувала сучасного кардіоцентру. В області був надто високий показник смертності через серцево-судинні захворюванняю. Лише минулого року через це померло майже 7.5 тис. людей. Тепер на базі центру проводитимуться  надскладні операції на відкритому серці, які до цього часу на Житомирщині не здійснювалися. У центрі цілодобово працюватимуть бригади реаніматологів, кардіохірургів та судинних хірургів»,- повідомив голова облдержадміністрації С. Машковський.

Також почесними грамотами були нагороджені керівники будівництва.

  1_XugF7GyA0Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2_ozTwLdAwTY    Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2v4YOx-FQbj4Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2Сьогодні в Житомирській обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського відбулося відкриття кардіохірургічного центру (фото) - фото 2                                                                             

#Житомир #кардіоцентр #відкриття #операційна #апарати
Оголошення
live comments feed...