Дитячий співочо-танцювальний ансамбль «Мальви» отримав спонсорську допомогу

Дитячий співочо-танцювальний ансамбль «Мальви» з Новоград-Волинського відтепер займатиметься автентичною творчістю у новеньких українських костюмах, куплених за спонсорські кошти. Такий щедрий подарунок зробив 1-й секретар Житомирського обласного комітету Комуністичної партії України Микола Тимошенко. Вже близько тридцяти років вихованці фольклорного ансамблю «Мальви» Новоград-Волинського палацу шкільної молоді не змінювали свого гардеробу.
Причина – недостатньо коштів. Зі сльозами на очах, розповідає про це мама учасниці ансамблю , яка по-особливому перейнялася цією проблемою.
Олена Вікторовська, мама вихованиці ансамблю «Мальви», секретар первинної партійної організації: "Я кажу з душею, мені душа кричить, я колись ходила в цей палац піонерів і нас одягали в ці костюми. Вони такі гарні були(…)Як я прихожу, то це ж я виступала в цих костюмах, вони бідненькі підлатають їх і чіпляють, кажу може ми можемо хоч чим-небудь, люди добрі!".
Добрі люди таки знайшлися, ним став Микола Тимошенко, 1-й секретар Житомирського обласного комітету Комуністичної партії України, керівник фракції комуністів в обласній раді. Не зважаючи на те, що Микола Михайлович родом з іншого району і Новоград-Волинськ не є його територіальним округом, він таки не пошкодував 6000 гривень на виготовлення 20 новеньких українських убрань із справжнього льону, які ще й вишиті власноруч новоград-волинськими майстринями. Вдячні за обновки як керівник ансамблю, так і дітки.
Галина Кубинська, керівник ансамблю «Мальви»:"Щира вдячність всім вам, що ви звернулися, що ви допомогли,Микола Михайлович, особливо вам,  що сьогодні ми будемо працювати з найкращою потужністю".
За словами Миколи Тимошенка, він завжди радий допомагати дітям, адже сам виріс у багатодітній родині, обіцяє обов`язово приїхати іще, але тепер вже не сам.
Микола Тимошенко, 1-й секретар Житомирського обласного комітету Комуністичної партії України, керівник фракції комуністів в обласній раді: "Ми запросимо, обов’язково Народного артиста України, проф.. Івана Палича зі своїм ансамблем «Льонок», його дружину, Валентину, Заслужену артистку України, нашого, до речі , члена компартії України, також запросимо члена обкому Семченка В.І., щоб вони долучилися."

ЖОДТРК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі