• Головна
  • У Житомирі з'явиться меморіальна дошка загиблому бійцю 95-ої бригади
проект рішення
14:01, 18 березня 2015 р.

У Житомирі з'явиться меморіальна дошка загиблому бійцю 95-ої бригади

проект рішення

У Житомирі виконавчий комітет надав згоду на встановлення меморіальної дошки бійцю 95 бригади Олегу Сергійовичу Чернишу.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення на сайті міської ради.

Зокрема, обумовлено, що встановлення меморіальної дошки планується на фасаді будівлі Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національно-економічного університету по вулиці Черняховського, 101, в якому навчався Олег Черниш.

 Даний коледж погодився на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті свого випускника.

Ескіз  меморіальної дошки погоджують в управлінні культури Житомирської міської ради та в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради. Після чого відбудеться встановлення даної меморіальної дошки відповідно до вимог чинного законодавства України, державних стандартів, норм і правил.

Також Житомирському торгівельно-економічному коледжу Київського національно-економічного університету запропоновано взяти на баланс та утримання меморіальну дошку, присвячену пам’яті Черниша О.С.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на Секретаря міської ради Любов Цимбалюк.

Олег Черниш  - відважний боєць 95 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, загинув під час бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції 20.01.2015 року в районі Донецького аеропорту.

#Житомир #Черниш Олег #меморіальна дошка
Оголошення
live comments feed...