• Головна
  • У Житомирі засновник грузинського телешоу «Nx Speaker» Гіві Чіковані розповість про молодіжну політику
лекція
14:38, 18 березня 2015 р.

У Житомирі засновник грузинського телешоу «Nx Speaker» Гіві Чіковані розповість про молодіжну політику

лекція

19 березня о 11:00 год в 334 ауд. Житомирського державного політехнічного університету  засновник і генеральний директор компанії «Nx», який має власне телешоу «Nx Speaker» на 6 грузинських каналах Гіві Чіковані проведе студентам лекцію на тему «Лідерство та молодіжна політика» .

Додаткова інформація

Гіві Чіковані - засновником і генеральним директором компанії «Nx», який має власне телешоу «NxSpeaker» на 6 грузинських каналах і є членом політичної партії ЄНР (Єдиний Національний Рух). 

«Я цікавився IT і сучасними системами управління ще з раннього віку. Я вивчав мови програмування самостійно, у віці 14-15 років я відкрив веб-студію, де створював і в подальшому продавав веб-сайти та програми. З того часу я став фінансово незалежним. Студія досі успішно працює. Окрім цього, я намагався передати здобуті знання в цих сферах іншим людям — навчав програмуванню в Ньютонській безкоштовній школі. Я з впевненістю можу сказати, що нове покоління дуже прогресивне, вільно мисляче і працювати з ними — це чудовий стимул»,- розповідає Гіві.

Академічна освіта: навчався в Паризькій школі бізнесу, Кавказькій школі бізнесу, Кавказькій школі бізнесу в Грузії, Інституті Роберта Шумана в Будапешті, школі Конрада Аденауера в Грузії та Німеччині та відвідав сотні тренінгів та семінарів у різноманітних напрямках.

Вік: 22 роки.

http://vk.com/givi_chikovani_in_zhitomir

Початок о 11.00

Житомирський державний технологічний університет аудиторія 334

Вхід вільний 

Робоча мова англійська!!!
Детальна інформація за телефонами:
Тетяна 097 251 05 20
Сергій 097 889 34 35

#Житомир,Гіві Чіковані #телешоу #Грузія #лекція #лідерство #молодіжна політика #ЖДТУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...