• Головна
  • На фасаді школи по майдану Короленка встановлять меморіальну дошку загиблому майору 95-ї бригади
16:09, 18 березня 2015 р.

На фасаді школи по майдану Короленка встановлять меморіальну дошку загиблому майору 95-ї бригади

На будівлі школи по майдану Короленка в Житомирі планують встановити меморіальну дошку офіцеру 95-ї бригади Олександру Скульському, який загинув в районі Донецького аеропорту.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Про надання згоди громадській організації «Ветерани повітряно-десантних військ, Союз десантників Житомирської області», опублікованому на сайті міської ради.

«Розглянувши звернення громадської організації «Ветерани повітряно-десантних військ, Союз десантників Житомирської області» про надання згоди на встановлення меморіальної дошки Скульському Олександру Олексійовичу, майору 95 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції 02.07.2014 року в районі Донецького аеропорту, на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г.Короленка міста Житомира по майдану Короленка, 7, враховуючи: висновки міської комісії з топоніміки (протокол № 2 від 03.10.2014 р.), погодження управління освіти Житомирської міської ради на встановлення даної дошки, згоду Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г.Короленка на встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі школи, присвяченої пам’яті учня даної школи Скульського О.О., виконавчий комітет міської ради вирішив:

Надати згоду громадській організації «Ветерани повітряно-десантних військ, Союз десантників Житомирської області» на встановлення меморіальної дошки, присвяченої пам’яті Скульського Олександра Олексійовича, майора 95 окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, на фасаді будівлі Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г.Короленка по майдану Короленка, 7 в місті Житомирі», - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, 39-річного Олександра Скорульського поховали 6 липня 2014 року на військовому кладовищі у Житомирі.

Зазначимо, що у Житомирі виконавчий комітет надав згоду на встановлення меморіальної дошки бійцю 95 бригади Олегу Сергійовичу Чернишу, який загинув у бою за Донецький аеропорт.

#Житомир #Олександр Скульський #меморіальна дошка #школа №6,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...