• Головна
  • Сьогодні депутати Житомирської облради розподілять майже 60 млн грн
сесія
09:43, 19 березня 2015 р.

Сьогодні депутати Житомирської облради розподілять майже 60 млн грн

сесія

19 березня, відбудеться сесія обласної ради. Серед основних питань – внесення змін до обласного бюджету.

 «У змінах до бюджету є чотири напрямки. Найголовнішим із них є спрямування коштів вільних залишків обласного бюджету на вирішення найпроблемніших питань», – повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко.

На розгляд депутатів вносяться зміни до бюджету на суму 59, 7 млн. грн. Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

 «Серед основних напрямів – це 30 млн. грн. на придбання магнітно-резонансного томографа, – розповідає Ганна Ємченко. –  Також 5 млн. грн. на закупівлю медикаментів для онкохворих нашої області. 3 млн. грн. спрямуємо на придбання медикаментів, які життєво необхідні для новонароджених дітей із малою вагою».

 Крім того, 1 млн. грн. з обласного бюджету планують виділити на надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО. Нагадаємо, у 2015 році на ці потреби вже виділяли 1,5 млн.грн.

 Кошти планують розподілити і на придбання апаратів для штучної вентиляції легень для обласної лікарні.

 «Також держава збільшила нам обсяг субвенції. 375,1 млн.грн. буде спрямовано на субвенції, надання пільг та субсидій населенню на енергоносії. Порівнюючи з минулим роком, це в 2 рази більше», – наголосила директор департамент уфінансів.

 Держава також додала 1,3 млн.грн. на фінансування спортивних шкіл.

 Всі ці пропозиції вже пройшли обговорення на депутатських комісіях, засіданнях президії обласної ради і вносяться на сесію для затвердження.

#Житомир #бюджет #область #зміни
Оголошення
live comments feed...