• Головна
  • У Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті пройшов День відкритих дверей
фото
12:03, 19 березня 2015 р.

У Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті пройшов День відкритих дверей

фото

18 березня в Житомирському вищому професійному училищі-інтернаті пройшов День відкритих дверей. Усіх бажаючих запросили відвідати навчальний заклад, а зокрема, абітурієнтів ближче познайомити з майбутніми професіями.

Вступним словом відкрила концертну програму директор училища-інтернату Олена   Миколаївна Єнько:

«З самого ранку ми із задоволенням зустрічаєм тих людей, які зацікавились нашим навчальним закладом. Стало традицією, саме в такі весняні дні, зустрічатися нам з вами для того, щоб презентувати наше вище професійне училище, для того щоб розповісти про наші професії, щоб розказати як навчаються життю, що нового відкривають для себе в житті наші учні».

  В актовій залі закладу відбулась концертна програма, яка супроводжувала представлення професій майбутнім студентам.

Одна з них - оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних  машин, яку представив Олексій Петрович Кузьменко:

«Ця професія на базі 9 класів. Під час навчання наші учні працюють за комп’ютерами, вивчають офісні програми, а саме – це робота з текстовими документами, бази даних, комп’ютерні презентації, робота з графікою. Друга частина цієї професії -  електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно – обчислювальних  машин. Учні більшу частину свого часу проводять у майстернях..».

Олена Леонідівна Демидова  розповіла абітурієнтам про професію кухар-кондитер:

«Отримавши цю професію, ви завжди знайдете  собі професію до душі і будете приносити людям радість. Приготувати їсти може кожен, а страву, яка викличе посмішку у споживача – тільки професіонал».

Володимир Домінікович Лозовський презентував професію взуттьовик з індивідуального пошиття взуття та з пошиття ортопедичного взуття :

«Якщо коротко говорити про цю професію, то можете звернути увагу, що знайти дві пари однакового взуття серед конкретної аудиторії практично неможливо. Ця професія дає безмежні можливості. При масовому виробництві взуття на фабриках, використовується більше 600 одиниць обладнання. Взуттєвик з індивідуального пошиття за допомогою декількох інструментів та власних рук все потрібне обладнання заміняє».

А вихованці закладу підготували номера: спів, поставки, акробатика тощо. Зворушлий танець у виконанні Михайла Гаврилюка та Аліни Машошиної вразив глядачів своєю красою.

Довідково: До вищого професійного училища-інтернату можуть вступити юнаки та дівчата віком від 15 років, що мають інвалідність, стан здоров’я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. У закладі навчаються студенти з усіх куточків Житомирщини та України.

 Навчальний заклад здійснює підготовку кваліфікованих робітників з   багатьох важливих професій:

На базі 9 класів:   Оператор комп’ютерного набору,  Секретар керівника,  Кухар,  Кондитер,Оператор комп’ютерного набору,  Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Випускникам видається атестат про одержання повної загальної середньої освіти та диплом про набуту професію

 На базі 11 класів:   Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури,  Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, Оператор комп’ютерного набору, Соціальний робітник, Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування,  Конторський службовець (бухгалтерія), Кухар, Кондитер,  Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття, Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття.
 На базі спеціалізованих загальноосвітніх шкіл для дітей зі зниженим слухом: Взуттьовик  з індивідуального пошиття взуття, Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття, Кухар, Кондитер,

Випускникам видається диплом про набуту професію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #вище проф училище #інваліди #навчання #професії #Михайло Гаврилюк #день відкритих дверей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...