![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:12, 19 березня 2015 р.
На Житомирщині з палаючого будинку врятували літнє подружжя
18 березня об 11:38 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС Житомирщини надійшло повідомлення про пожежу в двохкімнатній квартирі трьохповерхового житлового будинку, що знаходиться в смт Новогуйвинськ.
Пожежу виявив мешканець селища. Чоловік проходив повз будинок і побачив, що з кватирки виходить густий дим. Він одразу зателефонував до служби порятунку «101» .
По прибуттю на місце події вогнеборці встановили, що квартира розташована на 2-му поверсі. Провівши розвідку в середині квартири, рятувальники виявили двох людей. Не зволікаючи, бійці ДСНС винесли потерпілих на свіже повітря та передали до рук працівників швидкої допомоги. Як виявилось, це були 67-річний господар та його 56-річна дружина. Чоловік отримав тяжкі опіки, жінка постраждала менше, їх обох госпіталізували до Житомирської обласної лікарні.
Завдяки оперативним діям пожежу вдалось локалізувати об 11:57, остаточна ж ліквідація відбулася о 12:20. Проте вогонь встиг знищити домашнє майно та пошкодити приміщення житлової кімнати.
За попередньою версією займання сталось внаслідок необережності під час куріння. Зі слів сусідів, чоловік часто палив у квартирі. Наразі фахівцями встановлюється остаточна причина виникнення пожежі, а також суми збитку та врятованих матеріальних цінностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...