• Головна
  • На околиці Житомира пролунав вибух...
12:00, 15 вересня 2011 р.

На околиці Житомира пролунав вибух...

Спільні навчання обласних Управлінь Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій відбулися 14 вересня в Житомирі. До участі в них долучилися й спеціалізовані аварійні служби міста та військовослужбовці внутрішніх військ. А ініціаторами заходу стали… медичні працівники, точніше сектор медичного забезпечення УМВС. Відтак і відпрацьовували дії усіх залучених підрозділів під час надзвичайної ситуації – умовного вибуху газу в житловому багатоповерховому будинку, хоча, завдяки спеціалістам УМНС, справжній вибух, щоправда цілком безпечний, таки прозвучав.

Кожен із учасників навчань виконував свої чітко визначені функції – перекриття джерел витікання газу, локалізація та гасіння пожежі, евакуація людей, забезпечення оточення місця події тощо. Однак особливу увагу під час заходу спрямували на надання невідкладної медичної допомоги постраждалим, у тому числі і ліквідаторам наслідків аварії. Усі події розгорталися на території самостійної державної пожежної частини №11 по обслуговуванню Житомирського району УМНС.

Як розповів начальник сектору медичного забезпечення УМВС України в Житомирській області Олександр Васьківський, при розробці програми навчань акцент було зроблено на відпрацювання злагодженості та оперативності дій лікарів при надходженні потерпілих з найбільш типовими для таких ситуацій травмами. Адже саме своєчасність надання медичної допомоги, у більшості випадків, вирішальний фактор для збереження не тільки здоров’я, але й життя людини.

Тож коли при виконанні оточення місця надзвичайної ситуації військовослужбовцями внутрішніх військ сталася позаштатна ситуація – умовно обвалилася стіна і внаслідок цього постраждало 8 осіб – рятувальники провели пошук та евакуацію постраждалих до польового пункту надання медичної допомоги, де свою роботу розгорнула регіональна спеціалізована бригада УМВС України в Житомирській області.

За словами представника Міністерства внутрішніх справ Анатолія Смика, який також брав участь у навчаннях, з усіма поставленими завданнями представники відомчої медицини Житомирщини справились. Аналогічні заходи пройшли й на території інших регіонів держави і мають вони на меті удосконалення практичних навичок медичних працівників та оперативно-рятувальних підрозділів по наданню невідкладної медичної допомоги потерпілим при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...