• Головна
  • На Житомирщині майже 2 млн грн державних коштів, виділених на ремонт автодороги Київ-Чоп, розтратили
11:01, 20 березня 2015 р.

На Житомирщині майже 2 млн грн державних коштів, виділених на ремонт автодороги Київ-Чоп, розтратили

Правоохоронці з’ясували, що для ремонту у Новоград-Волинському районі 11 км ділянки автодороги Київ-Чоп  було укладено відповідні договори між  регіональним підрозділом державної служби автомобільних доріг суб’єктом господарювання області. Про це 0412 повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.

Керівництво останнього, у свою чергу, уклало договір з одеським приватним підприємством на придбання необхідних товарів (асфальтнобетонних сумішей, бітуму) та відповідних послуг.

- У ході перевірки господарської діяльності приватного підприємства встановлено, що воно має ознаки фіктивності та жодних товарів з підприємства до регіону фактично не поставлялось.

Нині триває розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) та за ст. 366  (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Правопорушникам  може загрожувати позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

#Житомирщина #чиновники #розтрата #Київ-Чоп #ремонт
Оголошення
live comments feed...