• Головна
  • Лісівники Житомирщини в цьому році збільшили суми сплачених податків у 2,4 раза
14:10, 20 березня 2015 р.

Лісівники Житомирщини в цьому році збільшили суми сплачених податків у 2,4 раза

Понад 76 мільйонів гривень податків, зборів та внесків сплатили підвідомчі підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства до бюджетів різних рівнів за січень-лютий цього року. Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

До зведеного бюджету надійшло понад 53 мільйони гривень - це у 2,4 раза більше, ніж у минулому році, Державний бюджет з цієї суми отримав трохи більше 32 мільйонів гривень.

- Найбільшу частку в податках складає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – це 34,6 мільйона гривень або 65%, – роз'яснює начальник обласного управління лісового та мисливськго господарства Андрій Курінський. – 23,4 мільйона гривень з цієї суми отримали місцеві бюджети. Зауважу, що за 2 місяці минулого року за спеціальне використання лісових ресурсів лісгоспи області сплатили в 2,5 рази менше.

Державні лісогосподарські підприємства області забезпечують роботою 6258 осіб. Їх середня заробітна плата складає 3838 гривень, що на 570 гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. За 2 місяці цього року лісівники сплатили 8,4 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб та 0,8 мільйона гривень військового збору.

#Житомирщина #лісівники #податки
Оголошення
live comments feed...