Рівень усиновлення дітей в Житомирській області цього року зріс

Рівень усиновлення дітей в Житомирській області цього року зріс. Наш регіон – у трійці лідерів з влаштування дітей у сімї. І це – на фоні загального скорочення усиновлення в державі. Про це йшлося на Всеукраїнському семінарі спеціалістів служби у справах дітей. Зустрічалися спеціалісти сьогодні у Житомирі. Наша область обрана місцем проведення семінару, як передова у впровадженні державної політики  щодо соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Рівень усиновлення дітей в Україні скорочується. Два роки тому в державі фіксували хвилю усиновлення дітей та прийому під опіку в сімї. Нині практично у всіх регіонах – спад. Лише в трьох областях, серед яких і Житомирщина, збільшилася чисельність дітей, які потрапили в сімї. В нашій області кількість випадків усиновлення зросла втричі. В цілому в Житомирській області майже 4 тисячі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.
На семінарі наголошували, що на противагу скороченню рівня усиновлення, в Україні почастішали випадки скасування усиновлення. Цього року від дітей відмовилися на 14 пар більше, ніж минулого. Серед причин фахівці називають психологічну неготовність потенційних батьків виховувати прийомних дітей та надання усиновлювачам неправдивої інформації про здоровя дітей.

ЖОДТРК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі