• Головна
  • Вразити до глибини душі: У Житомирі з аншлагом зустрічали шоу «Крик душі»
фото
13:00, 23 березня 2015 р.

Вразити до глибини душі: У Житомирі з аншлагом зустрічали шоу «Крик душі»

фото

22 березня, в облмуздрамтеатрі відбулось шоу всесвітньовідомого театру тіней  - "Teulis". Презентавана для житомирян програма "Крик душі", тривалістю півтори години,  вразила кожного глядача до глибини душі...

Шоу відбулось у рамках гастрольного туру містами України (25 міст). Житомир теж отримав змогу побачити щось незвичне та оригінальне.

Постановку театру тіней очікував аншлаг. Зала була переповнена глядачами різного віку, особливо бурхливо на тіньові силуети реагували діти. Дорослі ж аплодували абсолютно після кожного виступу. А останній номер "Вставай мила моя, вставай" з українською символікою зал зустрічав оваціями стоячи.

Вражало й те, що в шоу, яке побачили у Житомирі, взяло  участь 14 людей, але тих, хто працював в «тінях» за екраном було усього дев’ять.

Завдяки номеру «Крик душі», який дебютував в Італії та в якому показуються події в Україні, театр став відомий і в нас. Режисер театру Віталій Сусловець  зізнався, що постановку «Крик душі» він підготував за два з половиною дні і актори майже без тренувань представили її за кордоном.

Тепер шоу, яке увібрало в себе патріотичні нотки, романтику та стосунки людей, комічність та реалізм у тінях, мають можливість побачити у всіх куточках України.

Відзначимо, що "TEULIS" вже стали   фіналістами найбільших талант шоу в Італії, Туреччини, Росії, Чехії та Словаччини, гастролювали у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Туреччини.   У 2015 році театр тіней святкує чотири роки. Назву театру «Teulis» дали самі актори, якщо читати навпаки – Siluet (силует). За словами директора театру Романа Соколова, вони чекали коли люди дадуть оцінку їхній роботі – це сталось, тому вони вирішили гастролювати з програмою «Крик душі».

Фото Олександра Крижанівського.

Більше світлин із концерту можна переглянути у нашому ФОТОЗВІТІ.

#Житомир #театр тіней #Тeulis #крик душі #шоу #програма #аншлаг #тіні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...