Всенародний День Батька в Україні

18 вересня 2011 року  у парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна відбудеться туристичний фестиваль-змагання „Тато, мама, я – туристична сім’я”.

Мета заходу – підвищення ролі батька в сім’ї та пропаганди здорового способу життя, пропаганди змістовного сімейного дозвілля, активізації роботи за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Програма фестивалю передбачає проведення туристично-спортивної естафети; конкурсу газет „Мій татусь – найкращий”; роботи станцій „Топографічна”, „Медична”, „В’язання вузлів”, „Азимут”, „Найспритніший”.

Нещодавно ж до Дня міста та Всеукраїнського дня батька вперше 10 вересня 2011 року в більярдному клубі «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» відбувся спортивний захід  з більярдного спорту «Тато, мама, Я – більярдна сім’я» (Вільна піраміда). Функції головного судді змагань виконував Камінський Дмитро Львович.

У турнірі взяли участь 24 родинні команди, а переможцями стала сім’я Голубченко. Друге місце посіла сім’я Самборських, третє місце вибороли сім’ї Вацьківських і Весельських.

Змагання проходили в доброзичливій сімейній атмосфері та надзвичайно цікавій  боротьбі.

Також 8-9 вересня 2011 року біля Нового бульвару та на Центральному стадіоні міста проходив відкритий чемпіонат м. Житомира з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, ветеранів та традиційний легкоатлетичний пробіг «Бульварне кільце», в якому взяло участь 1127 спортсменів та школярів.

Переможцями чемпіонату стали:
Єдинач А. – метання ядра;
Мартинюк С. – метання диску;
Кичкирук Ю. – біг на 110 м. з бар’єрами;
Сухотська Н. – біг на 300 м. з бар’єрами;
Юхимчук В. – спортивна ходьба на 5 км.;
Хусаїнова Д. – спортивна ходьба на 3 км.;
Ковальчук В. – біг на 100 м.;
Босак О. – біг на 400 метрів;
Халмірзаєва Т. – біг на 200 метрів;
Білошицький Б. – біг на 1500 м..

Довідка:
Історія започаткування Всенародного Дня батька: З пропозицією введення цього дня в Україні виступили представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 р. Громадську ініціативу «День Батька». В рамках цієї ініціативи було зібрано 10 000 підписів від громадян під листом до Президента України з пропозицією ввести День Батька на державному рівні.
Ідея введення Дня Батька була широко підтримана громадськістю і висвітлена в ЗМІ. 18 вересня 2009 року під час прес-конференції в УНІАН, оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі