• Головна
  • На Житомирщині ДАБІ вимагає знесення самобуду
11:42, 24 березня 2015 р.

На Житомирщині ДАБІ вимагає знесення самобуду

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області домоглося спрямування на виконання постанови про знесення самочинно збудованої будівлі у м. Овручі на вул. Пролетарській, 24/1.

В 2012 році Інспекція держархбудконтролю здійснила позапланову перевірку обєкту та виявила, що будівельні роботи проводяться самочинно. Інспекція видала припис та запропонувала порушнику подати повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Але вимоги припису не були виконані, дозвільні документи не оформлено. Крім того, будівництво велося з істотним порушенням будівельних норм.

В листопаді 2013 року Житомирський окружний адміністративний суд зобов’язав порушника знести збудований будинок по вул. Пролетарській, 24/1 у м. Овручі. Це рішення підтвердила й апеляційна судова інстанція.

Постанову суду направлено для примусового виконання до Державної виконавчої служби (ДВС). Проте, в кінці 2014 року Відділ ДВС Овруцького районного управління юстиції виніс постанову про закінчення виконавчого провадження.

Держархбудінспекція не погодилась з цим рішенням і в судовому порядку домоглася скасування постанови Державної виконавчої служби та повторно направила до ДВС документи на знесення самочинно збудованої будівлі.

#Овруч #самобуд #знесення #ДАБІ,
Оголошення
live comments feed...